Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "EXPERT" Mirosław Kukurowski

Poniedziałek-Sobota: 09:00 - 18:00

Jesteśmy do dyspozycji

Odpowiednie ceryfikaty

Gwarancja na zrealizowane usługi

Zadzwoń: 601 892 551

Lewin Brzeski, ul. Narutowicza 43

Pompy ciepła

Dobór i montaż pomp ciepła w województwie opolskim

Od lat działamy na terenie województwa opolskiego, dostarczając Państwu zaawansowane rozwiązania w zakresie pomp ciepła. Nasz zespół tworzą wykwalifikowane osoby, które dzięki doświadczeniu, mogą zaproponować klientom rzetelne wsparcie w pracach modernizacyjnych, przeglądach i w montażu pomp. Stawiamy na przejrzystość informacji. Zanim przystąpimy do pracy, dokładnie ustalimy z Państwem, jakie działania wykonamy. Odpowiadamy na pytania oraz przybliżamy klientom i klientkom, jak dokładnie działają nasze urządzenia.

Sprawdź naszą ofertę odgrzybiania klimatyzacji domowej

 

Pompy ciepła powietrze woda i pompy powietrzne – efektywność energetyczna na wyciągnięcie ręki

Dzięki różnorodnym konfiguracjom naszych urządzeń, z łatwością dopasujemy sprzęt do danej przestrzeni i zadbamy o to, żeby mogli czerpać Państwo z niego jak najwięcej korzyści. Oferowana przez nas technologia to:

 

  • wysoka klasa energetyczna;
  • sposób na własny wkład w obniżenie emisji CO2;
  • niskie koszty eksploatacji i źródło ciepła, charakteryzujące się wysoką trwałością;
  • komfort termiczny dla osób użytkujących budynek;
  • zwiększenie wartości obiektu.

Montaż pompy ciepła – skuteczny sposób na obniżenie wydatków

Od dłuższego czasu można zauważyć stały wzrost cen paliw, które najczęściej wykorzystywane są do ogrzewania budynków. Bezpośrednio przekłada się na koszty eksploatacyjne oraz wydatki, które muszą ponieść właściciele. Jednakże istnieje skuteczny sposób na rozwiązanie tego problemu – montaż pompy ciepła.

W Brzegu, ale również w całym województwie opolskim, wciąż najczęściej wykorzystywanym materiałem opałowym jest węgiel. Jednak dostęp do tego surowca staje się ograniczony, co ma odzwierciedlenie w cenach. Sprawia to, że coraz więcej osób poszukuje alternatyw. Jedną z nich jest wykorzystanie pompy ciepła. Prawidłowo dostosowane i zamontowane urządzenie pozwala na obniżenie wydatków związanych z ogrzewaniem o ponad połowę!

Pompy powietrza jako sposób na walkę ze smogiem w Brzegu

Przez wiele lat problem zanieczyszczenia powietrza był bagatelizowany. Aktualnie coraz częściej media podają informacje o smogu, a stan jakości powietrza można sprawdzić na stronie urzędu miasta. Źródłem problemów są w głównej mierze stare systemy grzewcze oraz nadmierna eksploatacja pojazdów. Jednakże trzeba pamiętać, że wszystkie materiały opałowe w trakcie spalania generują zanieczyszczenia. Dlatego warto zwrócić uwagę na wykorzystanie pomp ciepła. Są to urządzenia, które pobierają minimalną ilość energii elektrycznej, a w trakcie pracy nie emitują zanieczyszczeń.

Oznacza to, że decydując się na montaż pompy ciepła możemy skorzystać z programów rządowych, takich jak np. Czyste Powietrze. Możliwe jest również odliczenie części wydatków poprzez zastosowanie ulgi termomodernizacyjnej.

Już dziś możemy razem zadbać o czyste powietrze w regionie. Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

 

mężczyzna, pracownik
Serwis

 

Nowoczesne pompy ciepła dla firm i klientów indywidualnych

Z oferty przedsiębiorstwa Expert skorzystało już wiele podmiotów. Jesteśmy dumni z tego, że na stronie naszej firmy możemy pochwalić się tyloma referencjami. Priorytetowo traktujemy zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie. Stale śledzimy najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie pomp cieplnych i jesteśmy na bieżąco z urządzeniami, które cieszą się największą skutecznością na rynku. Nasze kompetencji, oprócz opinii zadowolonych klientów, potwierdzają również liczne certyfikaty.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością przybliżymy wszystkie najważniejsze informacje o montażu, działaniu, obsłudze i konserwacji urządzeń. Z nami mogą Państwo liczyć na optymalny dobór sprzętu, prawidłową, bezawaryjną pracę pompy ciepła i indywidualne podejście.

 

pompa ciepła opolskie – pompy ciepła Brzeg – pompy ciepła powietrze woda opolskie – pompy ciepła powietrzne Brzeg – pompy ciepła powietrzne opolskie – pompy ciepła powietrze woda Brzeg

Gdzie w domu wykonać montaż pomp ciepła z Brzegu?

Montaż pomp ciepła, który wykonujemy w firmie EXPERT, polega na odpowiednim doborze urządzenia oraz zlokalizowaniu go w budynku. Doskonale wiemy, że pompa ciepła może głośno pracować, dlatego nie montujemy jej w pobliżu sypialni czy okien domu. Polecamy wybór takich pomieszczeń, jak garaż, kotłownia, piwnica – znajdują się one w dalszej odległości od wnętrz mieszkalnych. Duże znaczenie ma też bezproblemowy dostęp do sprzętu, który przecież wymaga regularnego serwisu.

Poza tym ogromne znaczenie przy montażu pomp ciepła mają parametry urządzenia. Dlatego zawsze wcześniej analizujemy potrzebną wydajność grzewczą w temperaturze, jaka panuje na zewnątrz. Klienci powinni jednak dowiedzieć się, jaką maksymalną temperaturę niezbędną do zasilania instalacji grzewczej da konkretny model.

Dlaczego warto zamontować pompy ciepła?

Pompy ciepła jest zaliczana do jednego z najbardziej ekonomicznych i ekologicznych urządzeń. Pobiera energię z wody, ziemi oraz z powietrza, a na dodatek nie wykorzystuje opału do ogrzewania domu. Wybierając taką formę grzewczą, można więc cieszyć się praktycznie darmowym ciepłem, które pozbawione jest zanieczyszczeń czy szkodliwych związków.

Pompa nie produkuje żadnych spalin czy sadzy, dlatego minimalizuje np. ryzyko zanieczyszczeń osadzających się w kominie i zaczadzenia. Poza tym urządzenie to jest bardzo wygodne i proste w użytkowaniu – w pełni zautomatyzowane.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z usługami montażu pomp ciepła, które wykonujemy jako firma EXPERT. Korzystamy ze sprawdzonych, wypracowanych rozwiązań, które wpływają na późniejszą pracę systemu.