Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "EXPERT" Mirosław Kukurowski

Poniedziałek-Sobota: 09:00 - 18:00

Jesteśmy do dyspozycji

Odpowiednie ceryfikaty

Gwarancja na zrealizowane usługi

Zadzwoń: 601 892 551

Lewin Brzeski, ul. Narutowicza 43

Pompy ciepła

Dobór i montaż pomp ciepła w Opolu, Brzegu i okolicznych miejscowościach

Od lat działamy na terenie województwa opolskiego, dostarczając Państwu zaawansowane rozwiązania w zakresie pomp ciepła. Nasz zespół tworzą wykwalifikowane osoby, które dzięki doświadczeniu, mogą zaproponować klientom rzetelne wsparcie w pracach modernizacyjnych, przeglądach i w montażu pomp. Stawiamy na przejrzystość informacji. Zanim przystąpimy do pracy, dokładnie ustalimy z Państwem, jakie działania wykonamy. Odpowiadamy na pytania oraz przybliżamy klientom i klientkom, jak dokładnie działają nasze urządzenia.

Pompy ciepła powietrze woda i pompy powietrzne – efektywność energetyczna na wyciągnięcie ręki

Dzięki różnorodnym konfiguracjom naszych urządzeń, z łatwością dopasujemy sprzęt do danej przestrzeni i zadbamy o to, żeby mogli czerpać Państwo z niego jak najwięcej korzyści. Oferowana przez nas technologia to:

  • wysoka klasa energetyczna;
  • sposób na własny wkład w obniżenie emisji CO2;
  • niskie koszty eksploatacji i źródło ciepła, charakteryzujące się wysoką trwałością;
  • komfort termiczny dla osób użytkujących budynek;
  • zwiększenie wartości obiektu.
mężczyzna, pracownik
Serwis

Nowoczesne pompy ciepła dla firm i klientów indywidualnych

Z oferty przedsiębiorstwa Expert skorzystało już wiele podmiotów. Jesteśmy dumni z tego, że na stronie naszej firmy możemy pochwalić się tyloma referencjami. Priorytetowo traktujemy zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie. Stale śledzimy najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie pomp cieplnych i jesteśmy na bieżąco z urządzeniami, które cieszą się największą skutecznością na rynku. Nasze kompetencji, oprócz opinii zadowolonych klientów, potwierdzają również liczne certyfikaty.

Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością przybliżymy wszystkie najważniejsze informacje o montażu, działaniu, obsłudze i konserwacji urządzeń. Z nami mogą Państwo liczyć na optymalny dobór sprzętu, prawidłową, bezawaryjną pracę pompy ciepła i indywidualne podejście.

pompa ciepła Opolepompy ciepła Brzegpompy ciepła powietrze woda Opolepompy ciepła powietrzne Brzegpompy ciepła powietrzne Opolepompy ciepła powietrze woda Brzeg